ČO JE PROIBS®?

Pokiaľ vás trápi dlhodobá hnačka a/alebo zápcha, bolesti brucha či nadúvanie, vyskúšajte zdravotnícku pomôcku na liečbu príznakov syndrómu dráždivého čreva PROIBS®. Ten obsahuje patentovaný extrakt z Aloe vera AVH200®, vďaka ktorému sa na črevnej sliznici vytvára gélový povlak. Tým podporuje jej prirodzenú bariérovú funkciu a pomáha udržiavať zdravú črevnú mikrobiotu.

PROIBS® vyvinuli odborníci vo Švédsku. Odborné štúdie a prieskumy spokojnosti pacientov potvrdili výborné výsledky. Väčšina ich ťažkostí postupom času úplne vymizla.

Jeho účinok je založený na prírodnej patentovanej zložke AVH200®, ktorá je extraktom z Aloe vera (Aloe barbadensis Mill), rastliny, ktorá sa používa v liečiteľstve už tisícky rokov.

Pri používaní tejto zdravotníckej pomôcky sa maximálny účinok zvyčajne objaví do niekoľkých dní, u niekoho môže nastať po niekoľkých týždňoch. Pri PROIBS® nie sú známe žiadne vedľajšie účinky ani interakcie s inými liekmi. PROIBS® navyše môžete bez problémov užívať aj dlhodobo.

PROIBS® je určený pre dospelých a dospievajúcich starších ako 13 rokov. Prípravok neužívajte, ak ste alergický na niektorú z jeho zložiek. Ak trpíte cukrovkou, ste tehotná, dojčíte alebo dlhodobo beriete iné lieky, konzultujte užívanie tohto prípravku so svojím lekárom alebo lekárnikom. 

Pri pretrvávajúcich ťažkostiach vyhľadajte svojho lekára, aby vylúčil možnosť iného závažnejšieho ochorenia.

AKO UŽÍVAŤ
PROIBS®?

V každom balení nájdete 10 vreciek po 3 g. Každé vrecko obsahuje 250 mg účinnej látky AVH200® z Aloe vera. Obsah vrecka jednoducho rozpustíte v pohári vody (cca 200 ml), čím vznikne nápoj s citrónovou príchuťou. Prípravok užívajte jeden až dvakrát denne. Prvý nápoj vypite ideálne pred raňajkami, druhý popoludní. 

AKO UŽÍVAŤ
S PROIBS®?

SKÚSENOSTI ZÁKAZNÍKOV

Každé ráno som pila PROIBS® a už po týždni prišlo zlepšenie. Moje brucho nebolo také pokojné už veľa rokov. To je úľava, keď už nemusím myslieť na problémy s trávením!

Emma

Môj žalúdok je pokojnejší. Som schopný jesť bez toho, aby som dostal hnačku. Bolesť a pocit nafúknutia sú preč. A PROIBS® navyše výborne chutí!

Martin

PROIBS® KÚPITE V TÝCHTO LEKÁRŇACH: